Szanowni Państwo,

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołczygłowach zwraca się do Państwa z gorącą prośbą o udzielenie wsparcia rzeczowego. Na skutek pożaru w dniu 28.05.2018 r. całkowitemu zniszczeniu uległo mieszkanie w Kołczygłowach zajmowane przez matkę samotnie wychowującą dwóch synów.

Rodzina z posiadanych środków nie jest w stanie samodzielnie wyremontować mieszkania. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołczygłowach udziela rodzinie bieżącej pomocy materialnej i finansowej. Jednak na remont mieszkania rodzina będzie potrzebowała dużej ilości materiałów budowlanych bądź środków finansowych na ich zakup. Szczególnie wdzięczni będziemy za przekazanie niżej wymienionych rzeczy:

  • środki czystości: proszki do prania, płyny do mycia, płyny do płukania, szczotki, mleczka do czyszczenia, rękawice gumowe, wiaderka, miski itp.,
  • łóżka, meble pokojowe i kuchenne, biurko szkolne i fotel do biurka, stół, krzesła, żyrandole, szafka na buty, pufy itp.,
  • sprzęt RTV i AGD: telewizor, pralka, lodówka, kuchenka gazowa, mikrofalówka, czajnik, elektryczny, garnki itp.
  • nowe ręczniki, pościele, kołdry, poduszki, koce, ścierki.

W sprawach organizacyjnych związanych z remontem mieszkania informacji udziela pani Anna Gudalewicz p.o. Kierownik GOPS (tel. 59 82 13 521) oraz pracownicy socjalni GOPS w Kołczygłowach (tel. 59 82 13 906).

Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą uda się wspólnie wyremontować mieszkanie.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!

zdjęcie